Kilka słów o nas

 

 

Każda współpraca rozpoczyna się od wspólnego ustalenia celów procesu rozwojowego. A dodatkowo:

OFERTA dla firm

 

Jesteśmy Firmą specjalizującą się w szkoleniach miękkich (komunikacja), zespołowych (budowanie zespołu) i równościowych (różnorodność w firmie).

 

Dopasowanie do Klienta

 

Każda oferta jest indywidualnie dopasowywana do Klienta. Pierwsze spotkanie jest diagnozujące, po którym powstaje oferta handlowa.

Bez tematów tabu

 

Pracownicy oraz zespoły mogą borykać się z kłopotami, które będą dotyczyły różnorakich obszarów. Dla nas nie ma "trudnych uczestników" ani "niewygodnych tematów".

Szlifujemy diamenty

 

Wasi pracownicy to skarb! Pomożemy Wam to dostrzec. Pomożemy im to dostrzec, aby mogli lepiej realizować siebie w powierzonych im zadaniach

W tej formie rozwojowej skierowanej do zespołu przyglądamy się rozwojowi grupy pracujących ze sobą osób. Co już mają? Czego im brakuje? Definiujemy ich obecny etap rozwoju i ustalamy cele, gdzie chcą, jako zespół dojść.

Coachingu zespołowego

Te spotkania 1:1 skupione są na rozwoju indywidualnego potencjału Pracownika. Mogą dotyczyć różnych obszarów pracy zawodowej: przywództwa, pewności siebie, delegowania zadań, pracy zespołowej i wielu innych. Zawsze skupiamy się na celu i zasobach Pracownika.

Coachingu indywidualnego

W obecnych czasach równość wzbogaca, daje inną perspektywę, pokazuje możliwości. W firmach zatrudniających osoby różniące się od siebie: kolorem skóry, wyznaniem, płcią, orientacją seksualną, wartościami, poglądami politycznymi, kulturą wychowania warto uwrażliwić pracowników i pokazać ogromne korzyści płynące z tych różnic. Rozważamy również postawy i język włączający w pracy z różnorodnymi zespołami. Różnice są dobre! Pozwalają nam widzieć świat inaczej, co znaczy dają przestrzeń do rozwoju!

Warsztaty równościowe i integracyjne / diversity and inclusion workshop

Oferta rozwojowa w Firmie może dotyczyć:

Warsztaty komunikacyjne

Komunikujemy się z każdym i zawsze. Nawet często nieświadomie, wysyłamy sygnały o naszej postawie, emocjach, wartościach, poglądach. Język włączający, postawy włączające to klucz do budowania świadomych zespołów. Warto robić to świadomie w poszanowaniu innych.

Ceny, zakres realizacji zlecenia oraz termin ustalane są indywidualnie. Przyjmujemy płatności kartą.

Przyjmujemy

płatności kartą

Trenerzy, Coachowie, Doradcy zawodowi, Mediatorzy współpracujący z Firmą są wykształconymi w swoich specjalizacjach ekspertami. Posiadamy dokumenty poświadczające zarówno wykształcenie jak i referencje ze zrealizowanych działań. Dostępne na żądanie.

Wykształceni współpracownicy

KAŻDY zasługuje na szacunek. Firma jest przyjazna każdemu, kto szanuje drugą osobę. Działamy bez uprzedzeń. Kochamy zwierzęta, jesteśmy literką "A" w akronimie LGBTQIA, nie jest nam obce działanie "pro bono", wspieramy jak możemy. Zasada jest jedna - szacunek.

BEZ UPRZEDZEŃ

450

 

godzin coachingowych

120

 

zakończonych projektów.

2500

 

godzin szkoleniowych / warsztatowych

> 1000

 

wypitych kaw.

Pasja nauczania

 

Prowadzone działania są wynikiem pasji poświęconej nauczaniu dorosłych. Kontakt z klientem zawsze jest na pierwszym miejscu.

Precyzyjnie dobrane cele

 

Każdy projekt szyjemy pod Klienta, dokładnie określając jakie mają być efekty działań.

Międzynarodowe certyfikaty

 

Trenerzy i coachowie posiadają najwyższej klasy międzynarodowe certyfikaty.

 

 

E-mail: ann.mich@vp.pl

 

Tel: +48 508 083 058

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Psyche&Soma&Polis Firma Szkoleniowo-Doradcza Anna Michalska

Stronę stworzono wykorzystując kreator stron www WebWave